Sala weselno – biesiadna ZACISZE ( z tarasem zewnętrznym )


SALA WESELNO BIESIADNA na ok. 100 osób 

Do Państwa dyspozycji sala weselna nawiązująca do Stylu Góralskiego inna jak wszystkie w okolicy. Klimat i wystrój wnętrza sprawią, że poczujecie się Państwo jak byście przenieśli się na ten jeden wyjątkowy wieczór w samo serce Naszych pięknych i urokliwych Tatr. 

Elementy wystroju Sali z drewna i kamienia, stylowe zasłony są tego najlepszym dowodem. Dodatkowo wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe, tv, Wi-Fi z możliwością wynajmu sprzętu AV. 

Na specjalne życzenie gości jesteśmy w stanie zapewnić prawdziwą góralska kapelę, która sprawi, że Państwa wesele na długo pozostanie Wam w pamięci. 

W trakcie wesela jako jedną z atrakcji możemy zorganizować ognisko z kiełbaskami, w trakcie którego kapela góralska będzie Wam przygrywać przyśpiewki prosto z pod „Samiutkich Tater”, zachęcając do wspólnej zabawy. 

Następną atrakcją Waszego wesela to możliwość nocnej kąpieli w basenie termalnym o temp. wody 35-40 stopni C i zorganizowania np. OCZEPIN na Strefie Basenowej. 

Oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić zorganizowanie wesela w stylu tradycyjnym, a proponowane atrakcje zapewnić w drugi dzień na „Poprawiny”. 

Z myślą o wszystkich gościach biorących udział w weselu zapewniamy miejsca noclegowe na ok 120 osób w pokojach w Pensjonacie oraz domkach drewnianych gustownie urządzonych. 

Ranczo stanowi miejsce rekreacyjno- wypoczynkowe, gdzie przy okazji Wesela można zaplanować sobie wczasy i rodzinnie spędzić czas. 

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy typu przyjęcia rodzinne, komunie, chrzciny, urodziny, „18”, jak również imprezy dedykowane dla firm typu integracje, szkolenia itp.  

                  Dopełnieniem całości będzie zapewnienie Państwu poczucie bezpieczeństwa. 

    Cały teren jest oświetlony, ogrodzony i monitorowany, z odpowiednią ilością miejsc parkingowych.