Jesteśmy odpowiedzialni za przetwarzanie powierzonych nam danych osobowych zgodnie z zasadami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych (dalej RODO), które wchodzi w życie z dniem 25 maja 2018 roku.

Przetwarzamy dane w sposób rzetelny, zgodny z prawem oraz dbamy aby przetwarzanie nie naruszało Państwa praw i wolności. Zapewniamy także, że Państwa dane przetwarzamy w sposób bezpieczny.
Prosimy o zapoznanie się z poniżej zamieszczonymi informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych a w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt za pomocą danych wskazanych na stornie internetowej frimy.

 1. Administrator danych osobowych
  Administratorem danych osobowych jest firma jest firma PRO-MARK Górecki Marek z siedzibą ul. Wyzwolenia 15A  09-317 Lutocin NIP 892 120 7958
 2. Cel i podstawy prawne przetwarzania
  Każde przetwarzanie danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej.
  Państwa dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonania zawartych umów. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w takim przypadku jest art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

III. Kategorie danych przetwarzanych przez Firmę:
Informujemy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe w postaci danych identyfikacyjnych: imię i nazwisko, adres korespondencyjny i zameldowania, Pesel, seria i nr dowodu osobistego/paszportu, nr rachunku bankowego, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego.

 1. Odbiorcy danych
  Państwa dane osobowe Spółka może przekazywać następującym podmiotom:
 1. Przekazywanie danych do państw trzecich
  Firma nie przekazuje danych poza teren Polski/UE/EOG.
 2. Okres przechowywania danych
  Państwa dane pozyskane w związku z zawarciem Umowy Firma przetwarza do końca okresu obowiązywania Umowy.

VII. Prawa osób, których dane przetwarza Firma

Przysługuje Państwu:

Mają Państwo prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

VIII. Informacja o dobrowolności / wymogu podania danych
Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia Umowy i w przypadku braku ich podania będziemy musieli odmówić zawarcia Umowy.

Opinie o nas

Paula Wajszczak
Paula Wajszczak
2024-01-01
Spędziliśmy tam Sylwestra. Mieliśmy domek 9 osobowy. Bardzo polecamy, pobyt był udany, ale niestety jeden minus w postaci bani ruskiej - dlatego odjęta jedna gwiazdka. Mieliśmy umówioną ją na godz 17. Po interwencji, że woda jest nadal zimna koło właśnie tej godziny otrzymaliśmy informację, że godzina zostanie przesunięta na 20. Ostatecznie skończyło się tak, że bania nie nagrzała się w ogóle i z niej nie mogliśmy skorzystać. Bardzo miło, że otrzymalismy zwrot pieniędzy (pozdrawiamy przemiłe Panie obsługujące płatność za domki), ale mimo wszystko polecamy przypilnować tej sprawy mocniej. Oprócz tego pobyt był fanstastyczny, polecamy te miejsce na krótsze/dłuższe pobyty również poza sezonem ?
Olga Lustyk
Olga Lustyk
2023-08-26
Fajny obiekt, mili i pomocni pracownicy ?
Kasia Zachowska
Kasia Zachowska
2023-08-26
Świetne miejsce ! kolejny wypad uważam za udany . Mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych . Kontakt z właścicielami na duży plus , bezproblemowi i pomocni . Na pewno jeszcze nie jeden raz tam wrócę . Polecam każdemu
Agnieszka Półbratek
Agnieszka Półbratek
2023-08-25
Kolejny pobyt i kolejny na duży plus! Na pewno tam jeszcze niejednokrotnie wrócimy! Polecam każdemu :)))
Emilia Klofczyńska
Emilia Klofczyńska
2023-08-12
Bardzo przyjemne i pięknie wygospodarowane miejsce. Dużo atrakcjii na spędzanie miło czasu gdzie zwykle spacery po pięknej okolicy Rancza staja sie bajeczne .Poza tym baseny, ,jakuzzi, gry zręcznościowe i nawet coś dla najmłodszych . Poprostu dla kazdego cos milego ? Bardzo polecam,napewno tam wrócę ?
Teresa Stolarska
Teresa Stolarska
2023-08-12
Świetne miejsce do aktywnego wypoczynku z całą rodziną. Domki schludne i dobrze wyposażone. Super jest wracać do tego miejsca i patrzeć jak się rozwija. Nasz ostatni pobyt na Ranczo ( sierpień 2023) miał trwać 4 doby, ale okazało się że to za krótko- więc zostaliśmy 5 dobę ? Dziękujemy Właścicielom za gościnność i wszelką okazaną pomoc. Szczerze polecam to miejsce, my na pewno tam wrócimy ❤️
Andrzej Kowalczyk
Andrzej Kowalczyk
2023-08-08
Super miejsce do wypoczynku ..dla dzieci raj ..mili wlasciciele.Za rok wracam.