Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
RANCZO położone jest na terenie Parku Krajobrazowego NATURA 2000 przy trasie Sierpc - Żuromin w niedalekiej odległości od trasy nr 10 - Warszawa - Bydgoszcz. Odległość do Warszawy 140 km, Bydgoszczy 140 km, Łodzi 160 km.
Powierzchnia całkowita rancza to 5,5 ha w tym użytki leśne o powierzchni 0,7 ha. Do najbliższego terenu zabudowanego (wsi Boguszewiec) jest ok 1 km, w koło cisza i spokój. W okolicy znajdują się duże kompleksy leśne bogate w grzyby, jagody i drobną zwierzynę leśną.
Teren jest całkowicie ogrodzony, oświetlony, monitorowany z parkingiem. Ośrodek podporządkowany jest całkowicie wypoczynkowi i rekreacji, przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi, jak również dla osób lubiących czynny wypoczynek. Nasze Ranczo to także doskonałe miejsce na komfortowy nocleg w pobliżu Sierpca (https://meteor-turystyka.pl/noclegi,sierpc,0.html) jeśli planujecie weekendowy wypad za miasto. Na terenie Rancza znajduję się Pensjonat – budynek główny z recepcją, trzy domki drewniane, piętrowe całoroczne oraz 6 domków letniskowych drewnianych parterowych.
Atrakcje w okolicy:
- Skansen wsi Mazowieckiej w Sierpcu
- Klasztor w Oborach
- Zamek Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu
- Happy Park dla dzieci w Stróżewku k./ Płocka
- Jezioro Urszulewskie
- Bar przy Plaży czynny w sezonie od godziny 11:00